לפרטים חייגו: 03-6122444

סוגי קאפות

מה זה קאפה ?

הקאפה היא בעצם משטח בעל עובי משתנה, בדרך כלל 5 מ”מ או 10 מ”מ המיועד להדבקה של תמונה המודפסת על נייר פוטו , הקאפה עשוייה מחומר מוקצף מיוחד, בדרך כלל צבעה לבן, היוצר לאחר עיבודו משטח חלק וקל, אשר הופך אותה לנוח ביותר לנשיאה ממקום למקום (ניידות) ומאוד פשוט להדביק עליו את התמונה הרצויה.

עובי המשטח מעניק למוצר מראה יוקרתי, אישי וייחודי, וכאשר אנו מדפיסים על קאפה לפעמים אין צורך במסגרת לתמונה, וניתן לתלות אותה ישירות על הקיר (פוסטר או תמונת נוף לדוגמה) או להניח על המעמד המתאים.

השימוש בקאפה הוא לרוב כאשר אנו זקוקים למוצר בעל מראה מרשים ויוקרתי, המשדר איכות גבוהה, וכן בולטות ומיקוד תשומת לב. שימושים נפוצים יכולים להיות הדפסות ותמונות אישיות, שלטי הכוונה לאירועים, תמונות נוף, תמונות ממסיבות או מאירועים שונים, מעמדים פרסומיים בכנסים או בתערוכות, קידום סרטים והצגות, עבודות גמר, מבצעים וקידום מכירות ואפילו יצירות ועבודות אמנות.

יתרון נוסף של הקאפה הוא היותו משטח שעליו ניתן להדביק סוגים שונים של הדפסות
ועדיין ליהנות ממראה נקי ואיכותי.

על מנת להימנע משריטות, כתמים, התקמטות התמונה ונזקים נוספים, להשתמש בגימור למינציה (מבריק או מאט). השימוש בלמינציה, שהיא הוספת שכבת גימור שקופה השומרת ומגינה על ההדבקה על הקאפה, משדרת מקצועיות ואיכותיות ברמה גבוהה. בנוסף שימוש בלמינציה מאריך את חיי המוצר.
המידות הסטנדרטיות של הקאפות הן לרוב 5 מ”מ עובי ו-10 מ”מ עובי. לעתים, יש מקרים בהם נדביק קאפה לקאפה נוספת על מנת לקבל מוצר מסיבי יותר. ניתן גם להשיג קאפה שחורה.

הדפסה על קאפה

נחשבת לרוב כיוקרתית ומקצועית
כאשר אנו מעוניינים להעניק לתמונה, או לשלט, או למידע כלשהו מימד איכותי יותר ובולט יותר כדאי להשתמש בקאפה. על מנת לקבל את המוצר הטוב ביותר עבורנו, יש לדאוג שהתמונה עצמה תהיה באיכות טובה, ולהתאים את גודל התמונה לגודל הקאפה. השימוש המהיר, הזול והפשוט הופכת את ההדפסה על קאפה לפופולארית ונפוצה בשלל שימושים.

סוגים שונים של קאפה

קאפה דו”צ : דו צדדית , משני צידי הקאפה יש אפשרות להדביק
את התמונה קאפה דו כיוונית, מתאים לתלייה מהתקרה על ידי
חוט כך שאפשר להסתכל עליה גם מקדימה וגם מאחור.
הקאפה קלה לתלייה ולא כבדה. שמתאימה גם לחלונות ראווה ,
מיתוג חנויות, תליית פוסטרים ו, או לפרטיים.

קאפה עם רגלית : עם רגל מתקפל לגודל A4 או A3 לדוכני מכירות, תערוכות וכו’

Call Now Button
1
שלום שמי חגית תודה על פנייתך , אשמח לעזור בהזמנה ובכל שאלה שיש לך 😊
Powered by