לפרטים חייגו: 03-6122444

הפקת אלבום דיגיטלי

צילום תמונות – אלבום דיגיטלי – אז והיום

הפקת אלבום דיגיטלי היא משימה מאוד פשוטה יחסית ושאינה דורשת מיומנויות מיוחדות, בשוק קיימות מספר תוכנות גרפיקה לעריכת האלבום הדיגיטלי חלקן מקצועיות יותר וחלקן פחות.

פעם: עד לפני כעשר שנים אלבום דיגיטלי לא היה בנמצא , רב המצלמות היו עדיין על בסיס פילם, ופיתוח התמונות היה בדרך המקובלת, ראשית היה עלינו לפתח את הפילם בחנות הצילום, דבר שהיה עורך מספר ימים לאחר מכן הדפסנו תמונות בגודל הרצוי בדרך כלל גודל תמונה לאירועים היא 13X18 ס”מ , לאחר הדפסת התמונות הוכנסו התמונות וסודרו התמונות באלבום שנקרא אלבום כיסים לתוך כיסים שקופים על פי סדר הארוע.

היום: רוב המצלמות הינם דיגיטליות היינו נטולות פילם, היכולת הטכנולוגית התקדמה מספר צעדים קדימה שלב הצילום הדיגיטלי הגיע. התמונות המצולמות נשמרות על גבי כרטיס זיכרון שנמצא בתוך המצלמה וניתן להוריד את התמונות מן המצלמה אל המחשב הביתי ולפתח אותן מתי שנרצה. היום ניתן לסדר את התמונות המפותחות גם באלבומי כיסים וגם באלבומי עיצוב.

כיום: יש כבר את האופציה המתקדמת יותר היינו להוריד את התמונות מהמצלמה למחשב הביתי לסדר אותם באמצעות תוכנה גרפית כאילו בתוך דפים גדולים ולאחר מכן להדפיס את הדפים הגדולים ולכרוך את כולם ביחד לאלבום דיגיטלי, כלומר, הדפסת התמונות הדיגיטליות על הדפים וכריכת הדפים לאלבום, הופכת את התמונות לממש כמו ספר מהודר ספר תמונות אישי. ספר שניתן לכרוך בכל מני סוגי כריכות דמויי עור ובצבעים שונים.

Call Now Button
1
שלום שמי חגית תודה על פנייתך , אשמח לעזור בהזמנה ובכל שאלה שיש לך 😊
Powered by