לפרטים חייגו: 03-6122444

הפקות דפוס

מוצרינו ומגוון שירותי הפקות הדפוס שלנו מותאמים לכל לקוח בצורה אישית, אנו מעניקים גם הפקות דפוס דיגיטליות איכותיות מאוד הכוללות הדפסות דיגיטליות אשר מתבצעות על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב, בעזרת טכנולוגיית דפוס דיגיטלי ומכשור מהמתקדמים בענף הדפוס.

מאז ומתמיד ישנו ביקוש גבוה במיוחד עבור הפקות דפוס שונות ומוצרים מודפסים אשר משמשים את כולנו במגוון תחומים במהלך חיינו. במהלך השנים, מיום שהומצא ונכנס הדפוס לחיי כולנו, התפתחו להם מגוון שיטות של הפקות דפוס אשר מעשירות את תחום הדפוס והופכות אותו ליותר מגוון, עשיר ורב אפשרויות.

מי שאחראיות בעיקר על התפתחותם של הפקות דפוס הן תוכנות הגרפיקה שהומצאו לאחר המצאת הדפוס כמו גם טכנולוגיות חדשניות, מכשור וציוד מתקדמים ועוד.

ערכן של הפקות דפוס

גם מי שאינו בקיא בתחום, יוכל לשים לב בכל נייר מודפס האם התממשה הפקת דפוס או לא, כל מי שחפץ ליצור דפוס איכותי אשר ייצג את שמו באופן ראוי, לא יוכל לוותר על הפקות דפוס ב-בית דפוס אשר מתמחה בתחום.

הפקות דפוס מהוות את הסיומת של כל מוצר דפוס – בעזרתם ניתן להגיע לגימור איכותי בכל מוצר ולהשיג את כל המטרות הרצויות.

בין הדרכים השונות לביצוע הפקת דפוס: דפוס דיגיטלי, דפוס משי, העתקות אור וכן הלאה.

 

ניתן לבצע הפקת דפוס על מגוון מוצרים כמו: כרטיסי ביקור, פלאיירים, פרוספקטים, מעטפות, תפריטים, מודעות, גלויות, הזמנות,

 

 

עיצובי ניירת ועוד.

מעוניינים בהפקות דפוס? חשוב לדעת!

כאשר אתם בוחרים בית דפוס:

 

דאגו שיהיה איש קשר בבית הדפוס – איש קשר יפקח בשבילכם על העבודה ויעדכן אתכם לכל אורכב בכל מידע חשוב.

היעזרו בדעתו של מעצב גרפי אשר מתמקצע בתחום הדפוס – מעצב גרפי יסייע לכם להגיע לתוצאה הרצויה ויחסוך מכם עמל רב ובזבוז כסף.

דרשו להיות מעורבים לאורך כל תהליך ההפקה – זאת על מנת לוודא כי העבודה מתבצעת באופן אשר משביע את רצונכם. רצוי גם לבקש הדפסת שמש או “אייריס” לפני הפקת דפוס גדולה, כלומר סוג של הדמיה שתדמה לכם כיצד המוצר המוגמר ייראה בסיום ההפקה.

אל תתפשרו על איכות נייר ברמה גבוהה ועל האפיונים השונים שלו – התעניינו לגבי אפשריות שונות להוספה ולעיצוב כגון: למינציה, הטבעות או הבלטות, שילובי צבעים שונים וכדומה.

Call Now Button
1
שלום שמי חגית תודה על פנייתך , אשמח לעזור בהזמנה ובכל שאלה שיש לך 😊
Powered by