לפרטים חייגו: 03-6122444

הדפסת פולדרים מעוצבים

מרבית העסקים מתמודדים מול עסקים אחרים המתחרים על אותו פלח שוק. הם חייבים להתבלט מולם כדי למכור. במסגרת ההתמודדות הם חייבים לשווק את המוצרים או השירותים בהם הם מתמחים. תחום השיווק הינו תחום חיוני אבל מורכב מאוד. פרסום מהווה חלק נכבד ועיקרי מהשיווק והוא זה אשר, בין היתר, מוביל לחשיפת העסק ומוצריו לקהל הלקוחות. יש מספר דרכי פרסום ואחת מהן נעשית באמצעות הפצת מוצרי דפוס מגוונים. יש עלוני פרסום, דפי מידע, כרטיסי ביקור ועוד מסמכים אשר יש צורך להעביר ללקוח פוטנציאלי להתרשמות. מוצרים אלה ואחרים נוספים ניתן להעביר, בין היתר, באמצעות פולדרים.

מה הם פולדרים?

פולדרים הינם תיקיות שיש בהם כיסים שלתוכם ניתן להכניס עלוני פרסום, כרטיסי ביקור, דפי מידע ועוד. פולדרים נוחים לנשיאת מסמכים אלו ומקובל למסור אותם בהזדמנויות שונות ובעיקר בדיוור ישיר. בעת פגישות מסודרות ניתן להעביר פולדר לפני הפגישה, במהלכה או לאחריה. כל איש מכירות או מנהל שיווק בוחר להעביר את הפולדר בהתאם לשיטת השיווק שלו. יש שרוצים למסור חומר רקע לפני השיחה. יש שרוצים להדגיש נושא מסוים במהלך הפגישה ואז חושפים את הפולדר ויש שרוצים לאפשר קריאה נוספת ומשאירים פולדר מעוצב. אצלנו, בבית דפוס פלאש אלבום מייצרים פולדרים איכותיים למטרות אלו ואחרות נוספות

העברת חומר פרסומי ואחר

לפולדרים יש חשיבות רבה גם בעת שיווק על בסיס מזדמן או אקראי. פולדרים נמסרים בעת סמינריונים, בירידים ותערוכות, בהרצאות, במפגשי נטוורקינג ועוד. במהלך המפגשים הללו מתקיימות פגישות ראשוניות עם מתעניינים בפוטנציה. פולדרים מתאימים להענקה גם בעת קורסים מקצועיים והשתלמויות לעובדים, לנותני שרות ועוד. ניתן להכניס לפולדר גם כלי כתיבה ועוד. עסקים רבים משתתפים במכרזים שבם הם נדרשים לספק מידע ואישורים. ניתן לכרוך את כל המידע הזה ולהכניסו לפולדר. כך, יופיע כל המידע בצורה מרוכזת ללא חשש להתפזרותו או לאובדן מסמך חשוב.

הדפסה איכותית על פולדרים

אחד היתרונות המובהקים שיש לפולדרים הוא בעובדה שניתן להדפיס עליו בצבעים שונים, ניתן לעצבו במגוון דרכים ולערוך אל כל המלל והתמונות בצורה מסודרת ויפה. לרוב, משתמשים בנייר כרומו 300 גרם שהינו בעל העובי המתאים. ניתן להוסיף לו למינציה מבריקה או מט לצורך עמידות גבוהה יותר. יש מגוון רחב של ניירות: מפשוטים ועד ליוקרתיים. יש פולדרים עם כיס אחד או שניים, כאשר בשני ניתן להוסיף חריץ לכרטיסי ביקור. יש פולדרים שנפתחים ימינה ומיועדים לדוברי השפה העברית ואחרים שמאלה לדוברי שפה זרה. גודל הפולדר משתנה אבל בכולם ניתן להכניס דפי A4. אצלנו בבית דפוס פלאש אלבום ניתן לקבל פולדרים מכל הסוגים. אנו מעסיקים גרפיקאים מקצועיים ויצירתיים אשר יעצבו את הפולדר בצורה נאה ומושכת עין. מערכת ההדפסה הינה דיגיטאלית ונעשית בצורה מקצועית עם גימור מושלם.

אנא פנה אלינו לצורך הזמנת פולדרים או מוצרי דפוס אחרים.

Call Now Button
1
שלום שמי חגית תודה על פנייתך , אשמח לעזור בהזמנה ובכל שאלה שיש לך 😊
Powered by