לפרטים חייגו: 03-6122444
חוברות, קטלוגים
מעוניינים להדפיס ספר או חוברת?

חוברות, קטלוגים ועלונים

מעוניינים להדפיס ספר או חוברת? חבל לפנות להוצאה לאור על מנת להפיק כמות קטנה של ספרים ולשלם מחיר גבוה.

פנו אלינו – לעיצובים מרשימים, אפשרויות מגוונות ומחיר אטרקטיבי .

“פלאש אלבום” מתמחה בהדפסת חוברות וספרים בכמויות קטנות ובינוניות

“פלאש אלבום” הוא בית דפוס דיגיטלי ומנוסה אשר מורכב מאנשי מקצוע שונים בתחום הדפוס, הגרפיקה והתפעול הטכני של המכשור החדשני שלנו. כבית דפוס מקצועי, אנו מציעים ללקוחותינו שירותים מרובים לרבות אפשרויות הדפסה של כמה מאות ספרים או חוברות. החוברות ניתנות לעיצוב אישי. אתן תספקו את החוברת, ואנו נדאג שייראה מעניין!

הדפסת חוברות – למי השירות מיועד?

חוברות הן מוצר כללי וככאלה, הן מיועדות לשימושים רבים, החל מהדרכות בארגונים ועד ללמידה פרטית, אוסף מתכונים ועוד. החוברת אינה חייבת להיות משהו “ציבורי” אלא פשוט אוסף של כתבים שונים שהחלטתם לערוך. אנו ב”פלאש אלבום” ננסה להתאים בצורה הטובה ביותר את חזות החוברת ועיצובה לקונספט שלה.

הדפסת חוברות

אומנות העיצוב

בבית הדפוס שלנו קיים סטודיו לעיצוב מתקדם המעסיק גרפיקאים מקצועיים ומנוסים. מחלקת הגרפיקה שלנו מכילה מגוון דוגמאות לעיצובים עבורכם, במטרה להקל ולסייע לכם לעצב את החוברת שתרצו על פי רצונכם וטעמכם. חשוב לציין שכבעלי ניסיון, נוכל להמליץ לכם על עיצובים מוצלחים, סגנונות ועוד. עניין העיצוב חשוב במיוחד כאשר יש להתאים בדייקנות את המראה החיצוני של החוברת לקונספט שלה ולכן גם במצב זה, יוכלו לסייע לכם הגרפיקאים שלנו.

מעבר לכך, קיימות אצלנו:

• אפשרות להדפסה שחור לבן כולל תמונות על נייר כרומו

• קיפול וכריכה באמצעות מכונת כריכה חמה מקצועית

• תוכלו לקבל הצעת מחיר מעולה לכל כמות בין 10 ל-500 ספרים או חוברות.

שירותים נוספים הקיימים אצלנו

אנו מדפיסים בנוסף ספרי מחזור, קטלוגים, ברושורים ועוד. שירותי ההדפסה המתקדמים שלנו מאפשרים לכם לבחור בין אופציות הדפסה מרובות ובעיצוב אישי . מלבד מחלקת הגרפיקה, בבית הדפוס “פלאש אלבום” קיימות מחלקות נוספות אשר ישמחו להעניק לכם שירותים נוספים כגון הדפסת תמונות מעוצבות, הכנת אלבומים, הגדלת תמונות, הכנת מזכרות ועוד.

מעוניינים להדפיס 200-500 חוברות? פנו אלינו. אצלנו המחיר יהיה הרבה יותר אטרקטיבי!

[contact-form-7 id="4" title="contactline"]
Call Now Button
1
שלום שמי חגית תודה על פנייתך , אשמח לעזור בהזמנה ובכל שאלה שיש לך 😊
Powered by