לפרטים חייגו: 03-6122444

מעבדה לצלמי אירועים

pictak

צלמי אירועים – לא שכחנו אתכם! ב”פלאש אלבום” נשמח לסייע לכם בהכנת האלבום עבור הלקוחות, בעזרת תהליך פשוט אשר יחסוך לכם זמן ומאמץ! קראו עוד במאמר מטה על תוכנת  Pictak  והשירותים המשלימים שלנו

תוכנת Pictak

תוכנת Pictak היא תוכנה שמאפשרת העלאה ועריכה של תמונות בדרך ידידותית ומהירה והיא מומלצת ביותר עבור צלמים ובעיקר, עבור צלמי אירועים. בית הדפוס “פלאש אלבום” מאפשר לכם כצלמים לשלוח לנו את התמונות לאחר העריכה בתוכנה, ואנו כבר נדאג להפיק את האלבום, ללא צורך בהגעה פיזית לבית הדפוס.

מדוע לבחור בבית הדפוס “פלאש אלבום”?

בית הדפוס “פלאש אלבום” הוא בית דפוס דיגיטלי, אמין ומתקדם אשר מכיל מחלקות רבות ומכשור איכותי. בית הדפוס הוקם עוד בשנת 2005 ומכיל אנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר בתחום ההדפסה, הגרפיקה והתפעול הטכני של המכונות החדישות.

כצלמי אירועים, וודאי תעדיפו לבחור בית דפוס אמין ובעל ניסיון עבור הלקוחות שלכם, בין אם מדובר בהפקת תמונות או אלבומים שלמים. נוסף על תוכנה זו, באתרנו קיימות תוכנות נוספות שנועדו לסייע לעיצוב אלבומים בצורה קלה ומקצועית. גם הצלמים החובבים שבינינו יוכלו ליהנות משירותי ההדפסה המתקדמים שיפיקו את המירב מכל תמונה שתשלחו!

אז מה ניתן לעשות בעזרת תוכנת Pictak ?

  • התוכנה ניתנת להורדה בקלות בעמוד זה
  • בעזרת התוכנה, תוכלו לשלוח לנו תמונות לפיתוח על פי בחירה של גודל
  • תוכלו לשלוח לנו אלבום דיגיטלי מוכן ומעוצב על ידכם
  • את האלבומים ניתן לעצב בעזרת בחירת צבע וסוג כריכה
  • הנייר שעליו יהיה מודפס האלבום גם ניתן לבחירה, ומגיע בשני סוגים: מבריק או משי

לסיום, עוד קצת עלינו ..

בין השירותים שאנו מציעים, ניתנים שירותי הדפסה דיגיטלית, הדפסת אלבומים מכל הסוגים, שירותי כריכה, חיתוך מתקדם במכונת לייזר ועוד רבים. לכן, אנו זמינים לצרכים שונים ומשלימים שלכם כצלמי אירועים מקצועיים או חובבים. בנוסף, אנשי הצוות האמינים שלנו ישמחו לסייע לכם בכל שאלה, בקשה וייעוץ שתצטרכו אודות שירותי הדפוס שאנו מציעים.

צלמים מקצועיים? צלמים חובבים או מתחילים? הורידו את תוכנת Pictak והתחילו לעבוד איתנו !

Call Now Button
1
שלום שמי חגית תודה על פנייתך , אשמח לעזור בהזמנה ובכל שאלה שיש לך 😊
Powered by