לפרטים חייגו: 03-6122444

היסטוריית הדפוס הדיגיטלי

באמצעות הדפוס הדיגיטלי ניתן להדפיס באופן מקצועי עבודות בהיקף רחב ובאיכות מעולה, גם עם מדפסות המיועדות לעסקים קטנים או לבית. בהדפסה דיגיטלית משתמשים בלייזר או בהזרקת דיו. אנשים הטוענים שהדפסה זו יקרה יותר מאשר הדפסה מסורתית רגילה, טועים מאחר והם לוקחים בחשבון רק את האלמנטים היקרים – הדיו או הלייזר – ולא מתחשבים בעלות הכללית לטווח הארוך.

איך התחיל הדפוס?

אי אפשר לספר על היסטורית הדפוס בתחום הדיגיטל בלי להזכיר את התחלת עידן הדפוס כבר בשנות ה-1000. היסטוריונים מייחסים את שיטת הדפוס הראשונה לשנג שהציג לעולם את ההדפסה הישירה הנקראת ליטוגרפיה. כעבור מחצית מאה, גוטנברג שידרג את שיטת ההדפסה של שנג, השיטה בה אנו משתמשים גם היום. הדפוס המודרני של גוטנברג שינה את המציאות באמצעות היכולת להפיץ את הדפוס בדרך זולה ומהירה יותר.

מבראשית ועד הדיגיטל

הפיתוח לקראת הדפוס הדיגיטלי החל את דרכו בתחילת שנות התשעים, כאשר הפעם הראשונה בה השתמשו בהדפסה דיגיטלית היתה בשנת 1993. ההתפתחות בעולם המחשוב שהחל להשתכלל ולתפוס תאוצה בשנות התשעים, תרם משמעותית למהפכת הדיגיטל. בזכות מהפכה זו, כיום ניתן לשלוח להדפסה כל דבר, מכל מחשב ואפילו מכל סמארטפון, מכל העולם ולכל יעד שתבחרו. בנוסף, הדפוס הדיגיטלי מנצל מקסימום מהחומר עליו מדפיסים, לעומת שיטות הדפסה אחרות בהן נותרת כמות רבה יחסית של פסולת.

יתרונות ההדפסה הדיגיטלית

הדפסה דיגיטלית מהירה יותר ולמעשה מאפשרת הדפסה איכותית גם בבית. כאשר מדובר בבית דפוס דיגיטלי, ישנו חיסכון משמעותי בצוות עובדים. ב- פלאש אלבום תוכלו למצוא מוצרים רבים המאפשרים הדפסה על סוגי חומרים שונים, לא רק נייר: תמונות קנבס, כוסות, אלבומים מעוצבים, כריכות וקאפות. ניתן לשלוח תמונות מהפייסבוק או מהאינסטגרם ישירות וליהנות מהאיכות שבקלות ההדפסה הדיגיטלית.

Call Now Button
1
שלום שמי חגית תודה על פנייתך , אשמח לעזור בהזמנה ובכל שאלה שיש לך 😊
Powered by