לפרטים חייגו: 03-6122444
אלבומים דיגיטליים
עיצוב והדפסה של אלבומים דיגיטליים הורידו

אלבומים דיגיטליים

עיצוב והדפסה של אלבומים דיגיטליים

הורידו את תוכנת פוטו אלבום מבית פלאש אלבום 

תודו, כאשר אתם שומעים את המילה “אלבום”, אתם וודאי חושבים על איזו תיקייה בגלריה של הפלאפון, או על אלבום נשכח שמכיל זיכרונות מהילדות ומהצבא. לכן, החלטנו לומר כמה מילים על המוצר אשר מתעקש להמשיך וללוות אותנו ברגעים הכי יפים שלנו!

אלבומים – יותר מסתם תמונות

בדומה למוצרים אחרים אשר הוכיחו את עצמם לאורך זמן, האלבומים רק התקדמו והשתכללו. למעשה, כיום קיימים כל כך הרבה סוגים, גדלים ואפשרויות של אלבומים, שלא תמיד ברור, כיצד הם הצליחו לשרוד בעולם הדיגיטאלי?

“משהו שאפשר לתפוס…”

אלבום הוא.. איך לומר.. מוחשי!  זה נכון שכולנו מאוד רגילים להביט בתמונות דרך המסך, אך מי יזכור היכן בדיוק נמצאות התמונות של התינוק בעוד 10 שנים? אנחנו ב”פלאש אלבום” נדאג שהאלבום ייצא כל כך מוצלח, שלעולם לא תשכחו שהוא שם!

לשבת ביחד עם כל המשפחה

אחד היתרונות של אלבומים הוא האפשרות לכנס את כל המשפחה ולצפות בהם, בין אם מדובר בשבת בסלון כאשר כל המשפחה ביחד, או  בין אם מדובר בסתם כמה דקות של נוסטלגיה. תמיד תוכלו לכנס את כולם לצפות בתמונות בפלאפון או במחשב, אבל בינינו – זה לא אותו הדבר, נכון?

כשטכנולוגיה ונוסטלגיה נפגשים

אז אחרי שהזכרנו לכם למה האלבומים האהובים עדיין באופנה, תרשו לנו להציג בפניכם את האלבומים של “פלאש אלבום”. בית דפוס “פלאש אלבום” הוא בית דפוס דיגיטלי, אשר שם דגש שילוב טכנולוגיות מתקדמות לצד יחס אישי ומקצועי. בעזרת אנשי הצוות המקצועיים שלנו, נשמח להציע לכם מגוון רחב של אלבומים לבחירתכם, המתאימים לכל אירוע. בין האפשרויות שאנו מציעים:

  • אלבומים דיגיטאליים בעיצוב אישי
  • תוכנות להורדה אשר יאפשרו לכם לעצב את האלבומים מבלי לצאת מהבית!
  • אלבומי ניו בורן, בר\בת מצווה, בוק, חתונה ועוד.. בקיצור, כל אלבום שתצטרכו, בכל שלב של החיים!

ב”פלאש אלבום” מחוברים אליכם ולקהילה

בין אם תבחרו לעצב את האלבום מהבית או להיעזר בבית הדפוס עצמו, אנחנו בפלאש אלבום דואגים לכם וליקירכם בעזרת שלל מחלקות אשר יפעלו עבור הפקת המוצר הטוב ביותר. בנוסף, פלאש אלבום מכילה מחלקה מיוחדת שתפקידה הוא שימוש בחומרים ממוחזרים ועידוד השימוש בחומרים כאלה בעסקים אחרים עבור העלאת המודעות.

פנו אלינו, עבור האלבום המושלם!

דוגמאות וסוגי אלבומים

אלבום בוק בר מצווהאלבום לבר מצווה

אלבום לחתונה

אלבום ברית, אלבום בריתה

אלבום ניו בורן 

אלבום משפחה

אלבום קייק סמאש

אלבומים
[contact-form-7 id="4" title="contactline"]
Call Now Button
1
שלום שמי חגית תודה על פנייתך , אשמח לעזור בהזמנה ובכל שאלה שיש לך 😊
Powered by