לפרטים חייגו: 03-6122444
אלבום לברית
אלבום זה נחשב לאלבום הראשון

אלבום לברית מילה

אלבום זה נחשב לאלבום הראשון        

בדומה לאלבום ניו בורן, גם אלבום ברית המילה נחשב לאלבום הראשון של התינוק. עד כמה ניתן להיות יצירתיים אתו, ועל מה כדאי לשים דגש? ב”פלאש אלבום” נשמח לייעץ לכם עבור השגת האלבום מושלם !

אלבום ניו בורן ואלבום ברית מילה – מה ההבדלים ?

ראשית, אלבום ניו בורן הוא אלבום אשר לרוב מקבל נופך יותר “אומנותי” או אישי של התינוק, מאשר אלבום ברית מילה. שנית, אלבום ברית המילה מצולם בזמן אירוע אחד ואילו אלבום הניו בורן מצולם  בתקופה של כמה ימים. אך משום שגם אלבום ברית מילה מצולם כאשר התינוק קטן מאוד, חלק מן ההורים מחליטים לדלג על אלבום הניו בורן, או לשלב בין השניים.

מה חשוב לדעת כאשר יוצרים אלבום ברית מילה ?

אלבומי ברית מילה מכילים כאמור תמונות של המשפחה בנוסף לתמונות של התינוק. לכן, ההחלטה הראשונה שמומלצת עליכם לעשות, ואף עם הצלם, היא להחליט כמה דגש אתם מעוניינים לשים על תמונות ה”משפחה” לעומת הדגש על תמונות התינוק. תמונות המשפחה יכולות להיות עם התינוק, או בלי ולכן העניין הזה תלוי בכם ובהעדפתכם האישית.

יצירתיות באלבומי ברית המילה

כיוון שתמונות ברית המילה הן תמונות שמצולמות באולם, או על כל פנים במסגרת האירוע עצמו, לעיתים נדמה כי יש לנו כהורים פחות אפשרויות להיות יצירתיים עם התמונות. לכן, מומלץ לשים דגש מיוחד על עיצוב האלבום עצמו, תוך כדי שיבוץ התמונות.

אפשרויות העיצוב והיצירתיות של אלבומי “פלאש אלבום”

לכן, נשאר לכם רק לבחור את האלבום.

צרו אתנו קשר והצוות המיומן שלנו כבר ידע לתת לכם הדרכה, ייעוץ והסבר לגבי שלל האפשרויות הקיימות אצלנו ! 

אלבום מעוצב לברית מילה         
עוצב בתוכנת פוטו אלבום Pro

צילום ועיצוב דוד יפת

חזרה לכל האלבומים
[contact-form-7 id="4" title="contactline"]
Call Now Button
1
שלום שמי חגית תודה על פנייתך , אשמח לעזור בהזמנה ובכל שאלה שיש לך 😊
Powered by