לפרטים חייגו: 03-6122444
בוק לבר
בואו לגלות כיצד לבחור ולהכין

בוק לבר המצווה

בואו לגלות כיצד לבחור ולהכין את האלבום המושלם בקלות! בוק לבר המצווה הפך זה מכבר לבקשה סטנדרטית של הבן המגיע לגיל שכך כך חיכה לו. אולם, אלבום כזה דורש הרבה אחריות, שכן הוא יישאר עם הבן לשנים רבות אחר כך. 

בוק בר מצווה

בוק לבר מצווה הוא אלבום אשר לרוב מצטלמים אליו לפני האירוע ומכיל כמובן תמונות של חתן הבר מצווה בפוזות, רקעים ותלבושות משתנות. ה”בוק” מזוהה בדרך כלל עם בנות המצווה, אולם הוא כבר מזמן לא שמור רק לבנות ולכן גם עבור הבנים קיימות שלל אפשרויות צילום ועיצוב משלהם. אז לפני שנציע לכם דרכים שונות להפקת האלבום, חשוב לנו להסביר לכם גם מה עדיף לא לעשות.

ראשית, היזהרו מלהביך!

צלמים רבים והורים נוטים לפעמים לבקש מהבן לעשות פוזות “מביכות” למצלמה, בלשון המעטה. זכרו, לשים משקפי שמש לא הופך אוטומטית את התמונה למגניבה ולא כל בחור נראה טוב כאשר הוא נשען על איזה סלע עם חצי חיוך. בקיצור, זרמו עם הבן שלכם ועם הפוזות הנוחות לו, בייחוד כיוון שהוא יצטרך לחיות עם התמונות האלה בעוד כמה שנים.

שנית, חשבו מחוץ לקופסא

נצלו את האפשרויות הרבות הקיימות לעיצוב אלבומים. וודאי שאלבום סטנדרטי יתאים למשפחות רבות, אך זכרו כי יש באפשרותכם לבחור חלקים ומוטיבים שונים באלבום ולהתאים אותם לרצונות של הבן ושלכם! ניתן למשל להכניס תמונות של אירועים חשובים בחייו כגון זכייה בתחרויות, תחביבים, תמונות עם חברים וכדומה.

אלבום מרשים? מצחיק? יוקרתי? – רק תבחרו!

בעזרת מחלקת הגרפיקה המקצועית שלנו אשר תסייע לכם לבחור את העיצוב המתאים, ובשילוב המדפסות ושאר המכשור המתקדם שלנו, תוכלו לקבל בדיוק את האלבום שרציתם! וזה לא הכל:

 

בואו להכיר אותנו מקרוב! בית הדפוס “פלאש אלבום” ישמח לסייע ולייעץ לכם בכל שלב ההפקה של האלבום

אלבום בוק מעוצב לבר מצווה 
עוצב בתוכנת פוטו אלבום Pro

צילום ועיצוב מאיה מוסנאים 

חזרה לכל האלבומים
[contact-form-7 id="4" title="contactline"]
Call Now Button
1
שלום שמי חגית תודה על פנייתך , אשמח לעזור בהזמנה ובכל שאלה שיש לך 😊
Powered by