לפרטים חייגו: 03-6122444
אלבום בר
אלבום מעוצב לבר מצווה  גיל 13

אלבום בר מצווה

אלבום מעוצב לבר מצווה

 גיל 13 הינו גיל רב משמעות ומהווה נקודת מפנה עבור הבן היקר. לכן, רבים מעוניינים להנציח את האירוע המרגש, ומה יותר טוב מאלבום עבור המטרה הזו ? בואו להפיק אתנו ביחד מזכרת בלתי נשכחת !

אלבום בר מצווה

אלבומי הבר מצווה השתנו רבות עם השנים, אך עדיין מהווים חלק מחיינו ומחיי ילדינו. מאלבומים אשר הכילו תמונות של חתן האירוע המובך ביחד עם בני משפחתו, לרבות ההורים הגאים או הדודה הרחוקה, אלבומים אלו הפכו לכלי של ביטוי אישי ויצירתיות. לכן, כיום קיימות אפשרויות עיצוב מרובות יותר ורעיונות מקוריים יותר להכנת אלבום הבר מצווה, ובגדול איך אומרים – השמים הם הגבול!

איפה מצטלמים?

אתם מחליטים ! אלבומי הבר מצווה מצולמים במקומות שונים והם כבר לא מה שהיו פעם. אתם יכולים לבחור להצטלם באולם, בסטודיו ואפילו בכותל או בבית הכנסת. בנוסף, נערים רבים בוחרים לשלב באלבום מוטיבים מחייהם למשל תחביבים, סרטים אהובים ועוד.

בנוסף אלבום בר מצווה לא חייב להיות אלבום הכולל תמונות עכשוויות. האלבום יכול להכיל תמונות של הבן מגיל הינקות ועד להתבגרות, להכיל תמונות של חברים ואף להיות בעל קונספט מסוים. אגב, אלבום כזה יכול להיות אפילו מתנה בהפתעה מהחברים או מהמשפחה.

מרעיון לאלבום

אז אחרי שהבנתם שכדאי לתת דרור לדמיון, ב”פלאש אלבום” נשמח לקחת את הרעיונות שלכם ולהפוך אותם לאלבומים מושקעים !

 אז אם כבר דיברנו על אירוע בר מצווה…

כמו בכל אירוע, אתם וודאי מחפשים מתנה קולעת לחתן בר המצווה, לילדים אשר באים לאירוע וכדומה. בבית הדפוס שלנו ניתן לקבל מגוון רחב של שירותי הדפסה מתקדמים, למשל הדפסת תמונות על קנבס או קאפה, הדפסת מזכרות בחיתוך צורני, הקדשות ועוד רבים.

תוכלו להתרשם מן המוצרים שלנו באתר, או ליצור קשר, ואנו כבר נדאג להתאים עבורכם את האלבום או כל מוצר אחר בעזרת אנשי המקצוע האדיבים שלנו.

 

אלבום מעוצב לבר מצווה
עוצב בתוכנת פוטו אלבום Pro

עיצוב ועריכה פלאש אלבום

חזרה לכל האלבומים
[contact-form-7 id="4" title="contactline"]
Call Now Button
1
שלום שמי חגית תודה על פנייתך , אשמח לעזור בהזמנה ובכל שאלה שיש לך 😊
Powered by