לפרטים חייגו: 03-6122444
אלבום ניו
גילאים מומלצים 4-12 ימים.  

אלבום ניו בורן

גילאים מומלצים 4-12 ימים.     

** אם את/ה צלם/ת מגיע לך אלבום מתנה ! למידע נוסף, צרו קשר 052-4010551

מכל האלבומים המלווים אותנו במהלך החיים, אלבום הניו בורן הינו בעל משמעות מיוחדת. זהו האלבום הראשון בחייו של התינוק\ת שלנו ולכן מתבקש שנשקיע בו מחשבה והשקעה יתרה. אך כיצד משיגים את האלבום המיוחד ביותר ? אספנו עבורכם כמה טיפים

מהו אלבום ניו בורן?

אלבום ניו בורן כשמו כן הוא, מהווה את האלבום הראשון בחייו של התינוק\ת. באלבום לרוב מופיעות תמונות החל מרגע הלידה והלאה, אולם יש הורים אשר מעדיפים להכניס אף את תמונות האולטרסאונד הראשון, תמונות מהריון האם, וכן הלאה. במילים אחרות, אלבום הניו בורן מאפשר לכם להביע את היצירתיות שלכם ולמעשה, את מה שתרצו להראות לילד שיגדל. לכן, יש לתכנן כבר מעכשיו כיצד ייראה האלבום.

כלל ראשון: אין חוקים

ילד או ילדה המגיחים לעולם הם ללא ספק האירוע המשמח בחייו של כל הורה. מעבר לכך, הם מהווים הזדמנות להתחלה חדשה, אולי יותר מכל אירוע מכונן אחר בחיי המבוגרים. נצלו זאת והשתמשו באופי, ברצונות ובטעם האישי שלכם על מנת לעצב לילדיכם את האלבום שיבטא את המשפחה שלכם בצורה הטובה ביותר.

כלל שני: היזהרו מהגזמה

כלל שלישי: אספו תמונות מהרגע הראשון

יש לנו נטייה לחשוב שהתמונות שאנו מצלמים בעזרת הפלאפון או כל מכשיר אחר מגובות ויישמרו לנו לנצח. עם זאת, זכרו כי כמו בכל תחום, גם כאן יכולות לקרות טעויות, כגון פלאפון שהתקלקל,  נעלם או ששכחתם לגבות דווקא את התמונות האלה. לכן, שימרו את תמונות התינוק\ת מרגע הלידה טוב טוב – ביטחון לא מזיק, נכון?

בחרו ב”פלאש אלבום”

פנו עוד היום ל”פלאש אלבום”!

*מותנה בהזמנת 5 אלבומים 

תיעוד הרגעים היקרים והמאושרים בחיים כנסו לאלבום ותהנו 
עוצב בתוכנת פוטו אלבום Pro
צילום: מאיה מוסנאיים וובר 

לאלבומים נוספים

חזרה לכל האלבומים
[contact-form-7 id="4" title="contactline"]
Call Now Button
1
שלום שמי חגית תודה על פנייתך , אשמח לעזור בהזמנה ובכל שאלה שיש לך 😊
Powered by