לפרטים חייגו: 03-6122444
חיתוך צורני
חיתוך מיוחד בלייזר    

חיתוך צורני

חיתוך מיוחד בלייזר                  

גם אם לא הכרנו את המושג לפני, סביר להניח שכל אחד מאתנו נתקל בחיתוך צורני במוצרים כמו מדבקות, תחתיות לכוסות, קישוטים שונים, מחזיקי מפתחות ועוד רבים. בואו להכיר את החיתוך המדויק והאיכותי בלייזר

חיתוך צורני הוא למעשה חיתוך במכונות לייזר, אשר נעשה על מגוון רחב של חומרים ולכן ייחודו הוא בסוג המכשור אשר משמש את ענף זה. החיתוך הצורני מאפשר יצירה של מוצרים פשוטים ומורכבים יותר, כגון שלטים ממתכת או מחזיקי מפתחות מעץ.

חיתוך צורני: רמת דיוק גבוהה

החיתוך בלייזר הוא טכנולוגיה מתקדמת, אשר מאפשרת לנו להגיע לרמת דיוק גבוהה בהרבה מזו שהייתה בעבר. נוסף על כך, קיימים מכשירי חיתוך לייזר שונים, אשר מותאמים לביצוע סוגים שונים של עבודות צורניות. החיתוך אגב, נעשה בלייזר מכיוון שעבודות רבות לא ניתנות לעשייה על ידי יד אנושית, עקב הצורך כאמור בדיוק ובחוזק החומר הגלם עצמו.

מי קהל הלקוחות של ענף זה?

החיתוך הצורני כאמור, הא ענף רחב אשר מכיל בתוכו שירותים שונים של חיתוך. לכן, אין לענף זה קהל לקוחות מוגדר, אלא מדובר באוכלוסייה מגוונת שהמשותף לה הוא כמובן הצורך בחיתוך לייזר מדויק, כגון שלטים, פרזול, מתנות מזכרות, מוצרים לבתי עסק ושאר מוצרים מסוגים שונים.

“פלאש אלבום” : מדייקים בצרכים שלכם

“פלאש אלבום” הוא בית דפוס ותיק אשר מעניק ללקוחותיו שירותי דפוס מתקדמים. אנו מכילים מספר מחלקות, אשר אותן מתפעלים אנשי צוות מיומנים העובדים בשיתוף על מנת לסייע לכם ולהעניק לכם את המוצר הטוב ביותר. על מנת לסייע לכם, באתרנו קיימות תוכנות להורדה אשר בעזרתן תוכלו לעצב ולערוך תמונות על פי טעמכם האישי.

חיתוך צורני בפלאש אלבום”:

  • קיים מגוון רחב של חומרים לבחירתכם.
  • אנו מחזיקים מכשור מתקדם ומדויק על מנת להתאים את המוצר לצרכים שלכם.
  • ב”פלאש אלבום” קיימים אנשי צוות אדיבים שישמחו לסייע לכם.
  • אנחנו עובדים עם מוסדות כמו גם על לקוחות פרטיים, כך שאנו מוכנים להזמנות בקנה מידה משתנה

הגיע הזמן לחתוך!

בואו להיעזר בניסיון, במכשור ובאנשי המקצוע שלנו, וצרו אתנו קשר

[contact-form-7 id="4" title="contactline"]
Call Now Button
1
שלום שמי חגית תודה על פנייתך , אשמח לעזור בהזמנה ובכל שאלה שיש לך 😊
Powered by