לפרטים חייגו: 03-6122444

אודות

חברת פלאש אלבום

בית דפוס דיגיטלי ידידותי לסביבה הוקם בשנת 2005, מספק שירותי הדפסות דיגיטליות מקצועיות, מתקדמות ואיכותיות ביותר. בית הדפוס ממוקם באזור העסקים של ראש-העין, בפארק אפק, ושטחו משתרע על פני 300 מ”ר. בית הדפוס מתמחה במגוון רחב של שירותי הדפסה דיגיטליים, ובנוסף, מציע שירותי פיתוח תמונות, הדפסה בפורמט רחב, כריכה, חיתוך לייזר ועוד.

שירותי בית הדפוס: בית הדפוס מציע ללקוחותיו את כל השירותים הנדרשים בתחום הדפוס הדיגיטלי: • הדפסה דיגיטלית לקטלוגים, חוברות, ספרים, מעטפות, כרטיסי ביקור, הזמנות ועוד. • חיתוך מתקדם במכונת לייזר. • הדפסת אלבומים דיגיטליים מכל הסוגים. • שירותי כריכה מתקדמים. • הדפסות על קנבס, קאפה וזכוכית. • הדפסת לוחות שנה ומוצרים ממותגים לחברות.

מכונות דפוס מתקדמות : באמתחתנו מגוון רחב של מכונות חדשות ומתקדמות מבחינה טכנולוגית, כל פעולות הדפוס מתבצעות במקום. החומרים בהם אנו משתמשים במהלך עבודתו הם איכותיים , ונרכשים מחברות ידועות כמו ‘קודאק ישראל’, ‘קבוצת חברות שמעוני’, ‘אפסון’, ‘מאסטר’ ועוד. כמו כן, על בקרת האיכות אחראית מחלקת הגרפיקה של בית הדפוס, המוודאת שאף מוצר לא יוצא מן המפעל כשהוא פחות ממושלם.

צוות בית הדפוס : בית הדפוס מורכב מאנשי מקצוע מקצועיים, אמינים, בעלי ניסיון רב וידע טכני ברמה הגבוהה ביותר. מערך בית הדפוס, החל ממחלקת הגרפיקה המורכבת מגרפיקאים מקצועיים, דרך אנשי המקצוע והתפעול הטכני, המבצעים את ההדפסות ומתפעלים את המכונות החדשניות, ועד לאנשי השיווק והמכירות, עובדים בסנכרון מושלם על מנת לספק ללקוחות בית הדפוס את התוצאה הטובה ביותר.

מחלקה מיוחדת לשמירה על הסביבה: פלאש אלבום הינו בית דפוס ידידותי וירוק לסביבה, המשתמש בניירות ממוחזרים, אקולוגיים, נטולי כלור וחומצות, הגורמים להפחתה במספר העצים והיערות הנכרתים מדי שנה. בנוסף הקמנו מחלקה ייחודית, אשר הוקמה על מנת לעודד עסקים אחרים לעבור להשתמש בחומרים ידידותיים בלבד, ועל מנת לעורר מודעות לנושא בבתי דפוס אחרים.

בין לקוחותינו : משטרת ישראל, עיריית כ”ס, המרכז הטכנולוגי בית ברל, אגודת הסטודנטים מכללת תל חי, אוניברסיטת אריאל, אדסטיק, אדיוסופט, פלייט מדיקל , וייזטק, אוורסט, צופי ישראל, בתי ספר, כלמוביל ועוד…

מתמחה מובילה בתחום אלבומים דיגיטליים איכותיים – הדפסת תמונת קנבס

הדבקה על קאפה – הגדלת תמונותלוח שנה בעיצוב אישי

הדפסה על זכוכיתהדפסה על מתכת HD Metal

מייל לשליחת קבצים: flashltd1@gmail.com

 

Call Now Button
1
שלום שמי חגית תודה על פנייתך , אשמח לעזור בהזמנה ובכל שאלה שיש לך 😊
Powered by