לפרטים חייגו: 03-6122444
ספרי מחזור
ספרי מחזור - כך מתנהל

ספרי מחזור

ספרי מחזור – כך מתנהל תהליך ההפקה

כאשר אתם בוחרים חברה שתדפיס ותפיק לכם ספר מחזור, עליכם לבדוק את מידת הניסיון שלה בתחום הדפסת ספרי מחזור.
ספרי מחזור הם למעשה גולת הכותרת של פרק בית הספר שלכם ולכן אסור לכם להתפשר על פחות מספר מחזור מושקע.

בחירת בית הדפוס עבור הדפסת ספר מחזור לכיתה שלכם צריכה להיעשות תוך מחשבה קדימה – ספרי מחזור בנויים פחות או יותר מפורמט די קבוע, ישנו קטע קצר על כל תלמיד, ברכות של המחנכים ושל מנהלת בית הספר, תמונות של כל התלמידים וסיפורים משעשעים מהווי הלימודים ועוד. בית דפוס בעל ניסיון בהפקה והדפסת ספרי מחזור יוכל לתרום לכם מניסיונו ובכך לחסוך לכם זמן יקר המלווה בכאבי ראש מיותרים.

ספרי מחזור, ממש כמו ספרי סיום מסלול בצבא, הנם ספרים שיישארו איתנו גם בעוד 20- 30 שנה – מה יותר מרגש מלהראות לבן או לבת שלנו ספר מחזור בו הם יראו איך נראינו בגילם ומה כתבו עלינו.
כתיבת ספר מחזור היא אחת החוויות המגבשות ביותר אצל שכבת הבוגרים – יש כמובן את אלו שכותבים את הטקסטים, יש את אלו שעוזרים בהפקתו של הספר, אלו שמזכירים נשכחות ואלו שתמיד נותנים עצות. את כל התהליך הזה מלווה חברת פלאש אלבום עם צוות הגרפיקאים המקצועי שלה, שתפקידו לתת עצות מהניסיון שצבר עם הפקות ספרי מחזור שונים שהפיקו והדפיסו בעברם המקצועי וללוות את הבוגרים בהוצאתו לאור של ספר המחזור עם גמר הדפסתו.

זהו זמן מושלם עבור התלמידים היצירתיים לבוא לידי ביטוי – אוספים את הכותבים והמאיירים המוכשרים ביותר ועוד שאר האנשים שיכולים להפוך כל ספר מחזור לספר משעשע שישאיר זיכרון נחמד גם בעוד 20 ו-30 שנים. על מנת לארגן את הקבוצה הטובה ביותר, עליכם לדעת לזהות את התלמידים בעלי הפוטנציאל הטוב ביותר בכל תחום אשר יוכלו להעניק לתהליך ההפקה וההדפסה של ספר המחזור את כל הדברים החשובים עבור הפקתו והדפסתו. בסופו של דבר המטרה של כולם היא ליצור ספר מחזור שיהיה כיף לעיין ולקרוא בו ולהיזכר באמצעותו בתקופת התיכון בכל שלב בחיים. ספרי מחזור מקצועיים כאלו יוצרים בעזרת בית הדפוס פלאש אלבום המתמחה במתן שירותי הפקה מקצועית עבור ספרי מחזור כמו גם הדפסתם במגוון סגנונות וגדלים.

Please leave this field empty.