לפרטים חייגו: 03-6122444
לוח שנה בעיצוב
          

לוח שנה בעיצוב אישי

     

      אחרי ההורדה  יש להזין את הקוד 884 

קצת על לוחות שנה מעוצבים

לוח שנה מעוצב הוא המתנה המושלמת לאירועי תחילת השנה, הן השנה העברית והן השנה הלועזית. לוחות שנה אישיים בעיצוב שלכם, גם שימושי,  גם מקורי וגם מלווה בתמונות של יקירכם. המיוחדת – לוח שנה מעוצב כל אחד מאיתנו שואף להעניק ליקרים לו מתנה מקורית ושונה, מתנה שהמקבל לא יוכל להפסיק להשוויץ בה ולדבר עליה. יש לנו רעין כזה בדיוק בשבילכם – רעיון מצוין למתנה מקורית שגם תישאר לאורך שנים – העניקו במתנה לוח שנה בעיצוב אישי.
בעיצוב אישי בתור מתנה לחג יכול להיות המתנה המושלמת לכל אירוע ולכל גיל.
על לוחות שנה אישיים יודפסו תמונות אישיות שלכם, תמונות של המשפחה, אפילו תמונות של הכלב או החתול או האוגר שקניתם לילד ואתם כבר לא זוכרים למה. מה שבטוח זה שלא יהיה אף אחד שיישאר אדיש אל מול תמונות של אהוביו.

לוחות שנה מעוצבים הנם פריט שימושי שכל אחד צריך שיהיה בבית ואם זה כך למה לא לעשות לוח שנה מעוצב המתאים במיוחד לבית אליו הוא מיועד? ניתן לתת לוח שנה בעיצוב אישי כמתנה ליולדת ועליו תמונות של הרך הנולד, כמתנה לסבים שיוכלו לעקוב אחרי תאריכים חשובים תוך שהם מביטים בתמונות הנכדים וכן כמתנה מושלמת ללקוחות ולעובדים או כרעיונות למתנות למשרד .
עיצוב לוחות שנה על לוח השנה ניתן לשים כל תמונה העולה על דמיונכם אם זה תמונה של אומן מפורסם או סתם איור שראיתם על פוסטר רול אפ אין דבר שלא ניתן להשתמש בו בעיצוב המתנה המושלמתלוח שנה קלאסיק לוח שנה תליה דגם קלאסיק, גודל

לוח שנה עם תמונה

12 עמודים הכוללים: מקום לתמונה ותאריכון, בכריכת ספירלה מתכת, וו תליה, מודפס צבע מלא, נייר כרומו מבריק 300 גר' .
לוח שנה גדול A4 במבצע 69 ש"ח

לוח שנה ספירלה 12 חודשים גודל 20X30
ניתן לאיסוף עצמי מבית הדפוס בראש העין .
שילוח בדואר רגיל בעלות 7 ₪
דואר רשום 14 ₪
שליח עד הבית 39 ₪

לוח שנה ענק A3 במבצע 99 ש"ח

לוח שנה ספירלה  12 חודשים גודל 30×42 ס"מ.
ניתן לאיסוף עצמי מבית הדפוס בראש העין
שילוח בדואר רגיל בעלות 10 ₪
דואר רשום 14 ₪
שליח 39 ₪

Please leave this field empty.