לפרטים חייגו: 03-6122444

Blog Archives

מדבקות

מדבקות

מדבקות

הדפסת מדבקות יכולה לשרת אותך בדרכים שונות: החל מעיצוב מדבקות בכל צורה שתחפוץ לצורך ביצועים מקסימאלים ושימושיים, ועד עיצוב מדבקות לטובת הרחבת או חיזוק המוצרים והקמפיינים שלך. בקיצור, מדבקות אינן רק תוויות.

מדבקות ככלי

מדבקות הינן כלי מגוון עד מאוד שניתן להצגה על כל קיר ובכל פינה. אולם, אתם יכולים להשתמש במדבקות כסוכני הפרסום שלכם: תוכלו לחלק מדבקות כחומר פרסומי. או להשתמש בהן כדרך בה תוכלו לחשוף פרסים, מתנות-חינם וכדומה. הנוחות בשימוש בפרסום עם מדבקות אינו מוטל בספק, בין אם תוכננו עבור חלון של רכב או כזה שיועדו דווקא עבור הפגוש, חלונות ראווה, על קירות, על שקיות פשוטות או על מחברות או כל משטח אחר. לכן, נקטו בצעד חכם והשתמשו במדבקות כדי לפרסם את העסק, להודיע על קיומו של אירוע או מטרה חשובה וכו'.

הדרך שלך למשוך לקוחות

דרך ישנה ומוכרת למשוך לקוחות היא באמצעות מחירים נמוכים כל האפשר. בייחוד כאשר אתה בעל עסק קטן בתחום, במידה ותנסה להתמודד מול הלוייתנים הגרנדיוזים, יש סיכוי גבוה שלא תצליח בכך. על כן, הדגש את השירותים והתכונות שאתה מציע והשתדל לספק מניסיונך והערך המוסף שלך בתמורה לזמנו וכספו של הלקוח. הפץ והדגש את העקרונות לעיל על מדבקות אלו. אותן מדבקות יכולות להיות מדבקות קיר, מדבקות שיודבקו על חלונות ראווה וכדומה.

חדשנות עצמית ועסקית

זכור לחדש ולעדכן את הקמפיינים שלך. בשעה שאתה מדגיש את זהותך וערכיך, יש תמיד להוסיף לכך אלמנטים חדשניים בתפישה ובעיצוב. שדר את מסריך באופן חדש ומרענן ובצורה זו תקרין דינמיות וצמיחה. נסה לשוות לעצמך באמצעות מדבקות, דימוי של עסק מתמיד שמתפתח כל הזמן, כדי לעמוד בטרנדים והצרכים של קהל היעד שלך.

תוכל להסתמך בעת הדפסת מדבקות על משיכת הקהילה הסמוכה אליך או אנשים מהאזור. גישה זו יכולה לתרום לכך שאנשים ישייכו אותך אליהם וכך תוכל ליצור קשר עם דמויות מפתח בקהילה. בהדפסת מדבקות אתה מחמש את עצמך עם מוצר הדפסה צבעוני ויעיל. עם בחירה נכונה, תוכל ליצור מדבקות שימשכו אליך את סוג הקהל הנכון עבורך ועבור העסק שלך.

חיתוך מדבקות בלייזר לכל מטרה גם כמויות קטנות

מדבקות עגולות בכל מידה וכמות

פנה ל"פלאש אלבום", השתמש בקמפיינים השיווקיים שלך עם מדבקות ובמהרה תיווכח לדעת כיצד מדבקות יכולות לשחק תפקיד חשוב בתכנית השיווק הכוללת שלך.

כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור

ניתן להזמין כרטיסי ביקור על מגוון ניירות וחומרים: נייר פנינה , נייר נטול עץ , פלסטיק, אלומיניום מגוון רחב של השבחות :

לכה סלקטיבית , הטבעת זהב, הטבעת כסף , הדפסת עלבלט

צפו במחירון או התקשרו לקבלת מחיר להשבחה הרצויה

 

הטבעת זהבכרטיסי ביקור
הבלטה לכה סלקטיבית

 

כרטיסי ביקור

 

 

הדפסה עלבלט על נייר ממוחזר

 

כרטיסי ביקור
הדפסת עלבלט שחור על נייר כסףכרטיסי ביקור
 הטבעת זהב – הבלטה על על נייר פנינהכרטיס ביקור
 הבלטה עלבלט על נייר נטול עץכרטיס ביקור

 

כרטיס ביקור הינו הרושם הראשוני שאתה משאיר בפגישה הראשונה שלך עם הלקוח. מתוך הכרה בחשיבות העניין חברת פלאש אלבום מציעה לך מגוון אפשרויות לבחירה בין סוגים שונים של כרטיסי ביקור בהתאם לטעם האישי שלך.

 

הדפסת כרטיסי ביקור

כרטיס ביקור

מעטפה

מעטפות בעיצוב אישי

מגוון מעטפות במבחר גדלים 

יצירת מעטפות בעיצוב אישי

הזמנות ומעטפות

עיצוב והדפסת הזמנות

הפקת אירוע מחייבת מחשבה על שלל נקודות ואלמנטים שחלקם מורכבים מאוד והאחרים מעט פחות.

אנחנו מזמינים אתכם לקרוא מעט על ההזמנות, הרושם הראשוני של החתונה שלכם.

אירועים – בואו נעשה קצת סדר

הדפסת הזמנות ועיצובן

 

הזמנה לחתונה

באופן כללי, קיימים אירועים שהינם משפחתיים וחברתיים, כגון: חתונות, בר מצוות, אירועי ימי הולדת, ערבי הקראה לספרים חדשים ועוד. לעומתם, יש כאלה מסחריים, עסקיים וציבוריים דוגמת: אירועי השקות מוצר, עשור לחברה או לישוב, תערוכות וירידים וכו'. המשותף לסוגי האירועים השונים, הוא המוזמנים.

מפיקי האירוע מעוניינים למסור פרטים על האירוע לאורחיהם, ואחת הדרכים הפופולאריות היא באמצעות מתן הזמנה מסודרת, מושקעת ומותאמת לאופי האירוע.

כיתוב על ההזמנה

הזמנה היא המסר הראשון אותו מקבל האורח לגבי האירוע הצפוי. לכן, מומלץ שהיא תהיה מרשימה ותעשה את הרושם הנכון. הזמנה יצירתית שתהיה ערוכה ומודפסת בצורה נאה ויפה, תהיה הכנה טובה ומעין פרומו מסקרן לאירוע עצמו. אצלנו בבית דפוס "פלאש אלבום" ניתן להדפיס הזמנות מגוונות ואיכותיות. בנוסף, בעלי האירוע הם אלו שקובעים את סגנון ההזמנה, לרבות פרטים טכניים כגון תאריך עברי\לועזי, ספרות רגילות או מעוצבות וכו'.

 

הדפסה איכותית

• הדפסת הזמנות ודברי דפוס אחרים נעשית על ידי מדפסות דיגיטאליות מודרניות ובשיטה של הזרקת דיו.
• איכות ההדפסה הינה גבוהה מאחר ונעשה שימוש בדיו איכותי אשר מחזיק מעמד שנים רבות.
• הנייר עליו מדפיסים הוא נייר כרומו מבריק, אולם ניתן לבחור גם ניירות מסוגים אחרים. ניתן לקבל מעטפות מודפסות מותאמות.

עיטור הזמנה

בנוסף לפרטים הטכניים, ניתן לעטר כל הזמנה בדרך אחרת. בבית דפוס מקצועי כמו שלנו ניתן לבחור סוגי ניירות מגוונים, צבעוניים, מלבניים, מרובעים ואחרים. כן, ניתן לעטר את הזמנות בשלל איורים, תמונות, ציורים, גרפיקה, מלל ועוד. הכול כיד הדמיון והיצירתיות של המזמינים. הזמנה לחתונה תהיה שונה מהזמנה לערב גאלה של חברה למשל וכדומה. לכן, הגרפיקאים מטעמנו האחראים על עיצוב ההזמנה יודעים לערוך כל אחת על פי הצרכים וההעדפות של המזמינים. ההדפסה תצא לפועל רק לאחר שכל תצורת ההזמנה תאושר על ידי המזמין. אופי ההתנהלות פשוט למדי מאחר וההדפסה הינה דיגיטאלית וניתן לתקשר בין הלקוח ובית הדפוס בקלות. ניתן להעביר קבצים באמצעות מחשבים, טאבלטים, מצלמות דיגיטאליות ועוד.

לכן, כאשר מדובר על ההזמנות יכול המזמין להיות בטוח שהן איכותיות ותישמרנה שנים רבות.

אצלנו בבית דפוס פלאש אלבום ניתן לקבל ייעוץ והדפסת מוצרי דפוס שונים במהירות ובמחירים נוחים. אנא פנה אלינו, ואנו נייצר עבורך הזמנות איכותיות אשר תשבינה את העין והלב של מקבליהן.

ספרים וחוברות

חוברות, קטלוגים ועלונים

מעוניינים להדפיס ספר או חוברת? חבל לפנות להוצאה לאור על מנת להפיק כמות קטנה של ספרים ולשלם מחיר גבוה.

פנו אלינו – לעיצובים מרשימים, אפשרויות מגוונות ומחיר אטרקטיבי .

"פלאש אלבום" מתמחה בהדפסת חוברות וספרים בכמויות קטנות ובינוניות

"פלאש אלבום" הוא בית דפוס דיגיטלי ומנוסה אשר מורכב מאנשי מקצוע שונים בתחום הדפוס, הגרפיקה והתפעול הטכני של המכשור החדשני שלנו. כבית דפוס מקצועי, אנו מציעים ללקוחותינו שירותים מרובים לרבות אפשרויות הדפסה של כמה מאות ספרים או חוברות. החוברות ניתנות לעיצוב אישי. אתן תספקו את החוברת, ואנו נדאג שייראה מעניין!

הדפסת חוברות – למי השירות מיועד?

חוברות הן מוצר כללי וככאלה, הן מיועדות לשימושים רבים, החל מהדרכות בארגונים ועד ללמידה פרטית, אוסף מתכונים ועוד. החוברת אינה חייבת להיות משהו "ציבורי" אלא פשוט אוסף של כתבים שונים שהחלטתם לערוך. אנו ב"פלאש אלבום" ננסה להתאים בצורה הטובה ביותר את חזות החוברת ועיצובה לקונספט שלה.

הדפסת חוברות

אומנות העיצוב

בבית הדפוס שלנו קיים סטודיו לעיצוב מתקדם המעסיק גרפיקאים מקצועיים ומנוסים. מחלקת הגרפיקה שלנו מכילה מגוון דוגמאות לעיצובים עבורכם, במטרה להקל ולסייע לכם לעצב את החוברת שתרצו על פי רצונכם וטעמכם. חשוב לציין שכבעלי ניסיון, נוכל להמליץ לכם על עיצובים מוצלחים, סגנונות ועוד. עניין העיצוב חשוב במיוחד כאשר יש להתאים בדייקנות את המראה החיצוני של החוברת לקונספט שלה ולכן גם במצב זה, יוכלו לסייע לכם הגרפיקאים שלנו.

מעבר לכך, קיימות אצלנו:

• אפשרות להדפסה שחור לבן כולל תמונות על נייר כרומו

• קיפול וכריכה באמצעות מכונת כריכה חמה מקצועית

• תוכלו לקבל הצעת מחיר מעולה לכל כמות בין 10 ל-500 ספרים או חוברות.

שירותים נוספים הקיימים אצלנו

אנו מדפיסים בנוסף ספרי מחזור, קטלוגים, ברושורים ועוד. שירותי ההדפסה המתקדמים שלנו מאפשרים לכם לבחור בין אופציות הדפסה מרובות ובעיצוב אישי . מלבד מחלקת הגרפיקה, בבית הדפוס "פלאש אלבום" קיימות מחלקות נוספות אשר ישמחו להעניק לכם שירותים נוספים כגון הדפסת תמונות מעוצבות, הכנת אלבומים, הגדלת תמונות, הכנת מזכרות ועוד.

מעוניינים להדפיס 200-500 חוברות? פנו אלינו. אצלנו המחיר יהיה הרבה יותר אטרקטיבי!

ספרי מחזור

כך מתנהל תהליך ההפקה          

כאשר אתם בוחרים חברה שתדפיס ותפיק לכם ספר מחזור, עליכם לבדוק את מידת הניסיון שלה בתחום. בואו לגלות מדוע בית דפוס "פלאש אלבום" הוא המושלם לכתיבת הספר שילווה אתכם לאורך שנים !

ספרי מחזור, גולת הכותרת של התיכון!

ספרי מחזור הם למעשה גולת הכותרת של פרק בית הספר שלכם ולכן אסור לכם להתפשר על פחות מספר מחזור מושקע. ספרי מחזור בנויים פחות או יותר מפורמט די קבוע: ישנו קטע קצר על כל תלמיד, ברכות של המחנכים ושל מנהלת בית הספר, תמונות של כל התלמידים וסיפורים משעשעים מהווי הלימודים בית דפוס בעל ניסיון בהפקה והדפסת ספרי מחזור יוכל לתרום לכם מניסיונו ובכך לחסוך לכם זמן יקר המלווה בכאבי ראש מיותרים.

בחירת בית דפוס עבור ספר המחזור שלכם

בחירת בית הדפוס עבור הדפסת ספר מחזור לכיתה שלכם צריכה להיעשות תוך מחשבה קדימה. ספרי מחזור, ממש כמו ספרי סיום מסלול בצבא, הנם ספרים שיישארו איתנו גם בעוד 20- 30 שנה – הרי מה יותר מרגש מלהראות לבן או לבת שלנו ספר מחזור בו הם יראו איך נראינו בגילם ומה כתבו עלינו?
"פלאש אלבום", מלווים אתכם לכל אורך התהליך

חשוב לקחת בחשבון כי כתיבת ספר מחזור היא אחת החוויות המגבשות ביותר אצל שכבת הבוגרים. יש כמובן את אלו שכותבים את הטקסטים, יש את אלו שעוזרים בהפקתו של הספר, אלו שמזכירים נשכחות ואלו שתמיד נותנים עצות. את כל התהליך הזה מלווה חברת פלאש אלבום עם צוות הגרפיקאים המקצועי שלה, שתפקידו לתת עצות מהניסיון שצבר עם הפקות ספרי מחזור שונים שהפיקו והדפיסו בעברם המקצועי וללוות את הבוגרים בהוצאתו לאור של ספר המחזור עם גמר הדפסתו.

שלבי הכנת ספר המחזור

 • זהו זמן מושלם עבור התלמידים היצירתיים לבוא לידי ביטוי – אוספים את הכותבים והמאיירים המוכשרים ביותר ועוד שאר האנשים שיכולים להפוך כל ספר מחזור לספר משעשע שישאיר זיכרון נחמד גם בעוד 20 ו-30 שנים.
 • על מנת לארגן את הקבוצה הטובה ביותר, עליכם לדעת לזהות את התלמידים בעלי הפוטנציאל הטוב ביותר בכל תחום אשר יוכלו להעניק לתהליך ההפקה וההדפסה של ספר המחזור את כל הדברים החשובים עבור הפקתו והדפסתו.
 • לאחר מכן, מחלקים תפקידים לכל אחד מבני הקבוצה ומתאמים לו איש מקצוע מבית הדפוס, העוסק בחלק שלו בספר

ספרי מחזור מקצועיים כאלו ,יוצרים בעזרת בית הדפוס "פלאש אלבום" המתמחה במתן שירותי הפקה מקצועית עבור ספרי מחזור כמו גם הדפסתם במגוון סגנונות וגדלים.

לוח שנה בעיצוב אישי

לוח שנה בעיצוב אישי

פלייר לוחות שנהלוח שנה עם תמונה

 

כל אחד מאתנו שואף להעניק ליקרים לו מתנה מקורית ושונה, מתנה שהמקבל לא יוכל להפסיק להשוויץ בה ולדבר עליה. יש לנו רעיון כזה בדיוק בשבילכם – לוח שנה בעיצוב אישי! זהו רעיון מצוין למתנה מקורית, שגם תישאר לאורך שנים

קצת על לוחות שנה מעוצבים

לוח שנה מעוצב הוא המתנה המושלמת לאירועי תחילת השנה, הן עבור השנה העברית והן עבור השנה הלועזית. לוחות שנה אישיים בעיצוב שלכם, הם שימושיים, מקוריים ומלווים בתמונות של יקירכם, או סתם תמונות שאתם אוהבים. לוחות שנה מעוצבים הם גם דרך מיוחדת להזכיר ליקיריכם תאריכים או אירועים חשובים.

לוח שנה כמתנה לחג, ליום הולדת ועוד

כיאה לאירוע משמעותי במהלך השנה, לוח שנה בעיצוב אישי בתור מתנה לחג או ליום הולדת, יכול להיות המתנה המושלמת, לכל גיל.  על לוחות שנה אישיים יודפסו תמונות אישיות שלכם, תמונות של המשפחה ואפילו תמונות של הכלב, החתול או האוגר שקניתם לילד ואתם כבר לא זוכרים למה… מה שבטוח – אף אחד לא יישאר אדיש  מול התמונות של אהוביו!

מתנה שימושית

לוחות שנה מעוצבים הנם פריט שימושי שכל אחד צריך שיהיה בבית. הרשו לנו להציע לכם כמה אפשר

 

ויות של עיצוב לוח שנה ושיבוץ תמונות אישיות:

 • לוח שנה בעיצוב אישי כמתנה ליולדת ועליו תמונות של הרך הנולד
 • לוח שנה כמתנה לסבים שיוכלו לעקוב אחרי תאריכים חשובים תוך שהם מביטים בתמונות הנכדים
 • לוח שנה כמתנה מושלמת ללקוחות ולעובדים או כרעיונות למתנות למשרד .

עיצוב לוחות השנה

על לוח השנה ניתן לשים כל תמונה העולה על דמיונכם, בין אם תרצו תמונה של אומן מפורסם או סתם איור שראיתם על פוסטר רול אפ, לא משנה – אין דבר שלא ניתן להשתמש בו בעיצוב המתנה המושלמת. אם זה כך, מדוע לא להזמין לוח שנה מעוצב המתאים במיוחד לבית או לאדם אליו הוא מיועד?

לוח שנה בעיצוב אישי ב"פלאש אלבום"

מלבד שירותי ההדפסה המתקדמים ואיכות השירות, אנו מציעים לכם אפשרות להוריד תוכנה חינמית לעיצוב אישי של לוח שנה! אז קדימה,

הורידו את התוכנה והתחילו לעצב את המתנה ליקיריכם!

לוח שנה קלאסיק לוח שנה תליה דגם קלאסיק, גודל 12 עמודים הכוללים: מקום לתמונה ותאריכון, בכריכת ספירלה מתכת, וו תליה, מודפס צבע מלא, נייר כרומו מבריק 300 גר' .

 

 

 

ברושורים תפריטים

בואו ללמוד כיצד ברושורים, פליירים, פרוספקטים ועוד, יכולים לסייע לעסק שלכם. חלוקת פליירים בתיבות הדואר הינה שיטת פרסום יעילה וטובה ביותר לחשיפה מוגברת בקרב לקוחות. הפצה בשיטה זו מאפשרת להגיע לכלל האוכלוסייה. 

מדוע להשקיע בברושורים ותפריטים?

הברושורים והתפריטים הם כלי נוסף עבורכם, דרכו תוכלו לספר ללקוחותיכם מי אתם ומה יש לכם להציע. דרך הברושורים והתפריטים, אתם מקבלים חלון הזדמנויות בו תצטרכו להביע, בצורה מצומצמת יחסית, את הסיבה מדוע על הלקוח לבחור דווקא בכם ולא בעסק המתחרה. אולם, גם לעיצוב הברושור או התפריט, לגודלו וכדומה, קיימת חשיבות שיווקית.

המסר שבעיצוב

על המלל אמנם אתם אחראיים, אך העיצוב עלינו! בעזרת עיצוב הברושור או התפריט, תוכלו להעביר ללקוחותיכם מסרים שונים כגון איזה סוג עסק אתם, האם אתם פונים לקהל הצעיר או למבוגר ועוד. לכן, לעבודת הגרפיקה הנעשית על הברושור או התפריט חשיבות רבה למוצר עצמו ולעסק כולו.

מחלקת הגרפיקה של בית דפוס "פלאש אלבום"

לבית הדפוס שלנו מחלקה מיוחדת המורכבת מגרפיקאים מקצועיים ומיומנים אשר ישמחו להתאים את עיצוב המוצר שביקשתם לסוג העסק שלכם, על מנת שתוכלו להעביר לקהל הלקוחות שלכם מסר כמה שיותר מושך, חד וברור. בנוסף, הגרפיקאים שלנו ישמחו לייעץ לכם בנושאי אפשרויות עיצוב, גודל וכדומה, במטרה כמובן לסייע לעסק שלך ולשווק אותו בצורה מיטבית ואפקטיבית מבחינת לקוחות.

הפליירים והברושורים שאנו מציעים עבור העסק שלך

 • פליירים לעסקים
 • פליירים לחברות
 • הדפסת תפריטים
 • פליירים לדלת
 • הדפסת קטלוגים
 • עלוני תדמית
 • הדפסת פולדרים
 • עלוני מידע
 • ייצור פולדרים

העקרונות שלנו בעיצוב הברושורים והפרוספקטים

הטקסט של הברושורים או התפריטים צריך להיות קולע וקל להבנה, לא דחוס, לא רועש ולא מצועצע. אנחנו ב"פלאש אלבום" דואגים גם למקצועיות שלכם – אנחנו נעצב עבורך את הפלייר נקליד, נאייר, נערוך, נשכתב, נצלם, נסרוק, נשלב, נבדוק ונפיק את המוצר בשלמותו, עבורך ועבור העסק שלך.

לכן, אם אתה זקוק לפליירים, תפריטים או ברושורים הגעת למקום הנכון .חברתנו תייצר עבורך את המוצר שאתה צריך בעיצוב אישי שלך על ידי גרפיקאי/ת מקצועית.