לפרטים חייגו: 03-6122444

Blog Archives

מדבקות

הדפסת מדבקות יכולה לשרת אותך בדרכים שונות על מנת להתאים למטרותיך. אתה יכול לעצב מדבקות בכל צורה שתחפוץ לצורך ביצועים מקסימאלים ושימושיים. אך מעבר לכך, מדבקות יכולות לשמש אותך להרחיב או לחזק את מוצריך והקמפיינים שלך. מדבקות יכולים לשמש כסוכני השיווק והפרסום שלך מאחר ובניגוד למה שניתן לחשוב מדבקות אינן רק תוויות.

פרט לכך, מדבקות הינן כלי מגוון עד מאוד שניתן להצגה על כל קיר ובכל פינה. אתה יכול לחלק מדבקות כחומר פרסומי. מדבקות יכולות אף לשמש כדרך בה תוכל לחשוף פרסים, מתנות-חינם וכדומה.

הנוחות בשימוש בפרסום עם מדבקות אינו מוטל בספק, בין אם תוכננו עבור חלון של רכב או כזה שיועדו דווקא עבור הפגוש, חלונות ראווה, על קירות, על שקיות פשוטות או על מחברות או כל משטח אחר. השתמש במדבקות כדי לפרסם את העסק, להודיע על קיומו של אירוע או מטרה חשובה.

בהדפסת מדבקות אתה מחמש את עצמך עם מוצר הדפסה צבעוני ויעיל. עם בחירה נכונה, תוכל ליצור מדבקות מושכות עין שיביאו אליך את סוג הקהל הנכון עבורך ועבור העסק שלך.

השתמש בקמפיינים השיווקים שלך עם מדבקות לקיר ושאר סוגי מדבקות ותיווכח לדעת כיצד מדבקות יכולות לשחק תפקיד חשוב בתכנית השיווק הכוללת שלך.

דרך ישנה ומוכרת למשוך לקוחות היא באמצעות מחירים נמוכים כל האפשר. אתה בעל עסק קטן בתחום ותנסה להתמודד מול הלוייתנים בתחום, יש סיכוי גבוה שלא תצליח בכך. הדגש את השירותים והתכונות שאתה מציע והשתדל לספק מניסיונך והערך המוסף שלך בתמורה לזמנו וכספו של הלקוח. הפץ והדגש את העקרונות לעיל על מדבקות אלו. אותן מדבקות יכולות להיות מדבקות קיר, מדבקות שיודבקו על חלונות ראווה ועוד כהנה וכהנה.

זכור לחדש ולעדכן את הקמפיינים שלך. בשעה שאתה מדגיש את זהותך וערכיך, יש תמיד להוסיף לזה אלמנטים חדשניים בתפישה ובעיצוב. שדר את מסריך באופן חדש ומרענן ובצורה זו תקרין דינמיות וצמיחה. נסה לשוות לעצמך באמצעות מדבקות, דימוי של עסק מתמיד שמתפתח כל הזמן כדי לעמוד בטרנדים והצרכים של קהל היעד שלך.

תוכל להסתמך בעת הדפסת מדבקות על משיכת הקהילה הסמוכה אליך או אנשים מהאזור. גישה זו יכולה לתרום לכך שאנשים ישייכו אותך אליהם וכך תוכל ליצור קשר עם דמויות מפתח בקהילה.

כרטיסי ביקור

השבחות נייר הבלטה לכה סלקטיבית עלבלט הטבעה רטרו הדפסה שטוחה
הטבעת זהב הדפסה עלבלט אפור על נייר קוקה
הדפסה עלבלט אפור על נייר ESSE אופל
הדפסה עלבלט שחור על נייר ESSE כסף
הטבעת זהב – הבלטה עלבלט על נייר STARDREAM יופיטר
הדפסת רטרו אפור על נייר CRANEפנינה 100% כותנה
הטבעה ברונזה זהב הדפסה עלבלט חום על נייר ESSE לאטה
הטבעה ברונזה על נייר ESSE אספרסו
הטבעה כסף הבלטה עלבלט שחור על נייר ESSE ורדה

כרטיס ביקור הינו הרושם הראשוני שאתה משאיר בפגישה הראשונה שלך עם הלקוח.
מתוך הכרה בחשיבות העניין חברת פלאש אלבום מציעה לך מגוון אפשרויות לבחירה בין סוגים שונים של כרטיסי ביקור בהתאם
לטעם האישי שלך.

 

הדפסת כרטיסי ביקור

 

מעטפות בעיצוב אישי

מגוון מעטפות במבחר גדלים 

יצירת מעטפות בעיצוב אישי

הזמנות ומעטפות

עיצוב והדפסת הזמנות

 

הזמנות מעוצבות לאירועים 

הדפסת הזמנות ועיצובן

 

הפקת אירוע מחייבת מחשבה על שלל נקודות ואלמנטים שחלקם מורכבים מאוד והאחרים מעט פחות. כל אירוע חייב להתנהל על הצד הטוב ביותר על מנת שהמוזמנים והאורחים ייהנו ויזכרוהו לטובה. יש אירועים מסוגים שונים, כאלו שהינם משפחתיים וחברתיים, וכאן ניתן למנות חתונות, בר מצוות, אירועי ימי הולדת, ערבי הקראה לספרים חדשים ועוד. יש אחרים מסחריים, עסקיים וציבוריים דוגמת: אירועי השקות מוצר, עשור לחברה או לישוב, תערוכות וירידים ועוד. בכל אירוע כזה יש מוזמנים שכמותם משתנה על פי המצב. מפיקי האירוע מעוניינים למסור פרטים על האירוע לאורחיהם ואחת הדרכים הפופולאריות היא באמצעות מתן הזמנה מסודרת, מושקעת ומותאמת לאופי האירוע.

דוגמאות להזמנות כולל השבחת חומרים

הזמנה מעוצבת

הזמנה לחתונה

סוג נייר

הזמנה מודפסת הזמנה לחתונה
דוגמא להזמנה מעוצבתהזמנה לחתונה עיצוב 2

 

 

כיתוב על ההזמנה

הזמנה היא המסר הראשון אותו מקבל האורח לגבי האירוע הצפוי, ולכן, מומלץ שהיא תהיה מרשימה ותעשה את הרושם הנכון. הזמנה יצירתית שתהיה ערוכה ומודפסת בצורה נאה ויפה תהיה הכנה טובה ומעין פרומו מסקרן לאירוע עצמו. אצלנו בבית דפוס פלאש אלבום ניתן להדפיס הזמנות מגוונות ואיכותיות. בעלי האירוע הם אלו שקובעים את סגנון ההזמנה. ברור הוא, שבהזמנה צריכים להופיע פרטים טכניים שונים כמו: תאריך ושעה, סוג האירוע, שם המארחים וכדומה. אבל גם את הפרטים הללו ניתן להעביר בדרכים שונות. יש שיעדיפו תאריך עברי, לועזי, או גם וגם, יבחרו בספרות רגילות, רומיות, ירצו אותיות מעוצבות או מצוירות, וכן הלאה.

עיטור הזמנה

בנוסף לפרטים הטכניים ניתן לעטר כל הזמנה בדרך אחרת. בבית דפוס מקצועי כמו שלנו ניתן לבחור סוגי ניירות מגוונים, צבעוניים, מלבניים, מרובעים ואחרים. כן, ניתן לעטר את הזמנות בשלל איורים, תמונות, ציורים, גרפיקה, מלל ועוד. הכול כיד הדמיון והיצירתיות של המזמינים. הזמנה לחתונה תהיה שונה מהזמנה לערב גאלה של חברה, ובודאי להזמנה ליום כיף של חברה. הגרפיקאים מטעמנו האחראים על עיצוב ההזמנה יודעים לערוך כל אחת על פי הצרכים וההעדפות של המזמינים. ההדפסה תצא לפועל רק לאחר שכל תצורת ההזמנה תאושר על ידי המזמין. אופי ההתנהלות פשוט למדי מאחר וההדפסה הינה דיגיטאלית וניתן לתקשר בין הלקוח ובית הדפוס בקלות. ניתן להעביר קבצים באמצעות מחשבים, טאבלטים, מצלמות דיגיטאליות ועוד.

הדפסה איכותית

הדפסת הזמנות ודברי דפוס אחרים נעשית על ידי מדפסות דיגיטאליות מודרניות ובשיטה של הזרקת דיו. איכות ההדפסה הינה גבוהה מאחר ונעשה שימוש בדיו איכותי אשר מחזיק מעמד שנים רבות. הנייר עליו מדפיסים הינו נייר כרומו מבריק אבל ניתן לבחור גם ניירות מסוגים אחרים. ניתן לקבל מעטפות מודפסות מותאמות. רבים אוהבים לשמור חומר, מסמכים, ברכות, רשמים והזמנות כמזכרת מהאירוע. כאשר מדובר על ההזמנות יכול המזמין להיות בטוח שהן איכותיות ותישמרנה שנים רבות. אצלנו בבית דפוס פלאש אלבום ניתן לקבל ייעוץ והדפסת מוצרי דפוס שונים במהירות ובמחירים נוחים. אנא פנה אלינו לשם קבלת מידע ולהזמנה. אנו נייצר עבורך הזמנות איכותיות אשר תשבינה את העין והלב של מקבליהן.

חוברות, קטלוגים ועלונים

פלאש אלבום מתמחה בהדפסת חוברות וספרים בכמויות קטנות ובינוניות

שלב העיצוב:

שלב זה הינו קריטי במיוחד, בשלב זה בא לידי ביטוי רעיון הספר באופן ויזואלי ומשלב בתוכו את כל התוכן שנכתב.
ישנם מגוון עיצובים שונים ורעיונות , מהם תוכלו לבחור, בהתאם לסגנון הרצוי, לקונספט וכזה שמתאים גם לאופיו של בית הספר ולאופיים של התלמידים.
בשלב זה ניתן להיעזר במעצבת מקצועית המתמחה בספרי מחזור , על מנת לבצע את העיצוב באופן מקצועי ומתאים לכם באופן אישי.

היתרונות שלנו :

  •  הדפסת ספרי המחזור תוך כדי שימוש במכונת דפוס דיגיטלית מתקדמת מסוג זירוקס 700i לאיכות צבע מירבית.
  •  סטודיו לעיצוב מתקדם המעסיק גרפיקאים מקצועיים ומנוסים.*
  •  אפשרות להדפסה שחור לבן כולל תמונות על נייר כרומו (במחירי שחור-לבן)*
  • קיפול, מכונת כריכה חמה מקצועית,*
  • תוכל לקבל הצעת מחיר מעולה לכל כמות בין 10 ל-500 ספרים או חוברות.
    מגוון כריכות לספרי מחזור מכל סוג – כריכה רכה או כריכה קשה !

הדפסת חוברות

חבל לפנות להוצאה לאור על מנת להפיק כמות קטנה של ספרים ולשלם מחיר גבוה
לכמות של 200 או 500 ספרים פנה אלינו. אצלנו המחיר יהיה הרבה יותר אטרקטיבי .
אפשרויות נוספות :
ספירלה ואף כריכת קיפול–סיכה מידות ספר מקסימליות עד 22X33 ס"מ ההדפסה בצבע ובשחור לבן או שילוב של צבע ושחור לבן. אנו מקבלים קבצים להדפסה בפורמט PDF או אופיס. ניתן לצלם ספרים ממקור קיים.
(אם אין הגבלה בנושא זכויות יוצרים).

ספרי מחזור

ספרי מחזור – כך מתנהל תהליך ההפקה

כאשר אתם בוחרים חברה שתדפיס ותפיק לכם ספר מחזור, עליכם לבדוק את מידת הניסיון שלה בתחום הדפסת ספרי מחזור.
ספרי מחזור הם למעשה גולת הכותרת של פרק בית הספר שלכם ולכן אסור לכם להתפשר על פחות מספר מחזור מושקע.

בחירת בית הדפוס עבור הדפסת ספר מחזור לכיתה שלכם צריכה להיעשות תוך מחשבה קדימה – ספרי מחזור בנויים פחות או יותר מפורמט די קבוע, ישנו קטע קצר על כל תלמיד, ברכות של המחנכים ושל מנהלת בית הספר, תמונות של כל התלמידים וסיפורים משעשעים מהווי הלימודים ועוד. בית דפוס בעל ניסיון בהפקה והדפסת ספרי מחזור יוכל לתרום לכם מניסיונו ובכך לחסוך לכם זמן יקר המלווה בכאבי ראש מיותרים.

ספרי מחזור, ממש כמו ספרי סיום מסלול בצבא, הנם ספרים שיישארו איתנו גם בעוד 20- 30 שנה – מה יותר מרגש מלהראות לבן או לבת שלנו ספר מחזור בו הם יראו איך נראינו בגילם ומה כתבו עלינו.
כתיבת ספר מחזור היא אחת החוויות המגבשות ביותר אצל שכבת הבוגרים – יש כמובן את אלו שכותבים את הטקסטים, יש את אלו שעוזרים בהפקתו של הספר, אלו שמזכירים נשכחות ואלו שתמיד נותנים עצות. את כל התהליך הזה מלווה חברת פלאש אלבום עם צוות הגרפיקאים המקצועי שלה, שתפקידו לתת עצות מהניסיון שצבר עם הפקות ספרי מחזור שונים שהפיקו והדפיסו בעברם המקצועי וללוות את הבוגרים בהוצאתו לאור של ספר המחזור עם גמר הדפסתו.

זהו זמן מושלם עבור התלמידים היצירתיים לבוא לידי ביטוי – אוספים את הכותבים והמאיירים המוכשרים ביותר ועוד שאר האנשים שיכולים להפוך כל ספר מחזור לספר משעשע שישאיר זיכרון נחמד גם בעוד 20 ו-30 שנים. על מנת לארגן את הקבוצה הטובה ביותר, עליכם לדעת לזהות את התלמידים בעלי הפוטנציאל הטוב ביותר בכל תחום אשר יוכלו להעניק לתהליך ההפקה וההדפסה של ספר המחזור את כל הדברים החשובים עבור הפקתו והדפסתו. בסופו של דבר המטרה של כולם היא ליצור ספר מחזור שיהיה כיף לעיין ולקרוא בו ולהיזכר באמצעותו בתקופת התיכון בכל שלב בחיים. ספרי מחזור מקצועיים כאלו יוצרים בעזרת בית הדפוס פלאש אלבום המתמחה במתן שירותי הפקה מקצועית עבור ספרי מחזור כמו גם הדפסתם במגוון סגנונות וגדלים.

לוח שנה בעיצוב אישי

לוח שנה בעיצוב אישי

     

      אחרי ההורדה  יש להזין את הקוד 884 

קצת על לוחות שנה מעוצבים

לוח שנה מעוצב הוא המתנה המושלמת לאירועי תחילת השנה, הן השנה העברית והן השנה הלועזית. לוחות שנה אישיים בעיצוב שלכם, גם שימושי,  גם מקורי וגם מלווה בתמונות של יקירכם. המיוחדת – לוח שנה מעוצב כל אחד מאיתנו שואף להעניק ליקרים לו מתנה מקורית ושונה, מתנה שהמקבל לא יוכל להפסיק להשוויץ בה ולדבר עליה. יש לנו רעין כזה בדיוק בשבילכם – רעיון מצוין למתנה מקורית שגם תישאר לאורך שנים – העניקו במתנה לוח שנה בעיצוב אישי.
בעיצוב אישי בתור מתנה לחג יכול להיות המתנה המושלמת לכל אירוע ולכל גיל.
על לוחות שנה אישיים יודפסו תמונות אישיות שלכם, תמונות של המשפחה, אפילו תמונות של הכלב או החתול או האוגר שקניתם לילד ואתם כבר לא זוכרים למה. מה שבטוח זה שלא יהיה אף אחד שיישאר אדיש אל מול תמונות של אהוביו.

לוחות שנה מעוצבים הנם פריט שימושי שכל אחד צריך שיהיה בבית ואם זה כך למה לא לעשות לוח שנה מעוצב המתאים במיוחד לבית אליו הוא מיועד? ניתן לתת לוח שנה בעיצוב אישי כמתנה ליולדת ועליו תמונות של הרך הנולד, כמתנה לסבים שיוכלו לעקוב אחרי תאריכים חשובים תוך שהם מביטים בתמונות הנכדים וכן כמתנה מושלמת ללקוחות ולעובדים או כרעיונות למתנות למשרד .
עיצוב לוחות שנה על לוח השנה ניתן לשים כל תמונה העולה על דמיונכם אם זה תמונה של אומן מפורסם או סתם איור שראיתם על פוסטר רול אפ אין דבר שלא ניתן להשתמש בו בעיצוב המתנה המושלמתלוח שנה קלאסיק לוח שנה תליה דגם קלאסיק, גודל

לוח שנה עם תמונה

12 עמודים הכוללים: מקום לתמונה ותאריכון, בכריכת ספירלה מתכת, וו תליה, מודפס צבע מלא, נייר כרומו מבריק 300 גר' .
ברושורים תפריטים

מגוון גדול של פליירים – לעסקים

אם אתה זקוק לפליירים ,תפריטים ברושורים הגעת למקום הנכון .

חברתנו תייצר עבורך את המוצר שאתה צריך בעיצוב אישי שלך על ידי גרפיקאי/ת מקצועית .

פליירים לעסקים, פליירים לחברות, הדפסת תפריטים, פליירים לדלת, הדפסת קטלוגים, עלוני תדמית, הדפסת פולדרים, עלוני מידע, ייצור פולדרים,

ברושרים, פרוספקטים, פליירים תלי דלת. חלוקת פליירים בתיבות הדואר הנה שיטת פרסום יעילה וטובה ביותר לחשיפה מוגברת בקרב לקוחות. הפצה בשיטה זו מאפשרת להגיע לכלל האוכלוסייה.

הטקסט אמור להיות קולע וקל להבנה,לא דחוס,לא רועש ולא מצועצע. אנחנו נעצב עבורך את הפלייר

נקליד, נאייר , נערוך , נשכתב , נצלם , נסרוק , נשלב , נבדוק ונפיק עבורך את המוצר בשלמותו עבורך