לפרטים חייגו: 03-6122444
בוק לבת מצווה
אלבום בת מצווש - בוק מעוצב

בוק לבת מצווה

אלבום בת מצווש - בוק מעוצב לבת המצווה
עוצב בתוכנת פוטו אלבום Pro

צילום מאיה מוסנאיים

 

חזרה לכל האלבומים
Please leave this field empty.

בוק לבת מצווה

הבת שלכם הגיעה לגיל 12, ועמו מגיעה גם הדרישה לבוק בת מצווש ! כן כן, הילדה שלכם עוד לא כלה, אבל היא הולכת להיראות כמו כלה, לערוך אירוע כמו כלה וטוב, גם ככל הנראה לעלות כמו כלה. בקשר לכסף, לא בטוח שנוכל לעזור. בקשר לבוק בת מצווש  – בוודאי !

 מה זה בוק בת מצווש ?

"בוק בת מצווש" הוא שם נרדף לאופנה הכי גדולה בקרב בנות ה-12. הבוק יכלול יום שלם של צילומים ולרוב גם איפור-שיער, סט של 3 חליפות בגדים ואביזרים שונים שהצלם יחליט שייראו נהדר על או ליד הבת שלכם, החל ממשקפי שמש ועד לסוס באורווה. כיאה ליום צילומים מפרך וארוך, הבת שלכם תצפה שהתמונות ישובצו באלבום מושקע בהתאם. אז איך משיגים את האלבום הזה?

תנו לבת שלכם לבחור !

ב"פלאש אלבום" שמים דגש על עיצוב וביטוי עצמי של הלקוחות. לכן, הצוות שלנו ישמח לסייע לכם בבחירת האלבום המושלם עבור הבת שלכם, הכולל את כל המרכיבים שהיא תרצה, למשל מסגרות, רקע ועוד.

לא לשכוח את ההורים

גם אם במקרה אתם דואגים שבוק הבת מצווש לא ייצא רציני מספיק או יפה, תוכלו לבחור משלל עיצובים קיימים שלנו, אשר משלבים מראה בוגר וקלאסי, לצד שילוב של מוטיבים צעירים ועכשוויים שיגרמו לבת שלכן להיות מרוצה.

מה כולל בדרך כלל אלבום בת מצווש ?

אלבום אשר ישמח את הבת שלכם לרוב יהיה כזה אשר היא תעצב בהתאמה אישית. אולם, קיימים כמה מאפיינים עיקריים בדרך כלל:

  • האלבום מתבסס על "קטע" מסוים או "קונספט". העניין הזה יבוא לידי ביטוי באביזרים שהצלם יבקש, באתר הצילום וכמובן, בעיצוב האלבום עצמו.
  • במקרים מסוימים, הילדה או הצלם יבקשו לערב גם את בני המשפחה בצילומים, למרות שכיאה לכלת האירוע, היא תעדיף להצטלם בעצמה.
  • לעיתים האלבום יקבל השראה מסרט, ממגזין וכדומה.

בפלאש אלבום דואגים לצרכים שלכם

אנחנו בפלאש אלבום מכירים את הטרנדים, הסוגים והאופנות החמים ביותר בשוק. לכן, נשמח להפעיל עבורכם את הגרפיקאים, אנשי התפעול הטכני והטכנולוגיה המשופרת והמתקדמת שלנו על מנת שאתם והבת שלכם תקבלו מוצר מוגמר ההולם את אירוע הבת מצווה המיוחל.